Batman Pasta

: BE258
250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
275 TL
15
375 TL
20
400 TL
25
450 TL
30
575 TL
35
650 TL
40
725 TL
45
850 TL
50
900 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Batman her yaştan insanın beğeniyle, merakla izlediği süper kahraman filmlerindendir. Batman pasta tasarımı ile arkadaşlarınıza, eşinize, çocuğunuza sürprizler yapabilir ve ona değer verdiğinizi hissettirebilirsiniz. Batman konseptli kutlama pastası oldukça sık tercih edilen pastalarımızdandır. Değer verdiğiniz insanlara özel olarak hazırlatacağınız bu tasarım pasta ile özel günleriniz artık daha güzel geçecek. Batman pasta oldukça beğenilen, tercih edilen pastalarımız arasında olmakla birlikte oldukça da lezzetlidir. 

 

Batman pasta tasarımlı özel siparişleriniz aynı gün içerisinde tecrübeli şeflerimiz tarafından hazırlanmakta ve tarafınıza teslim edilmektedir. İstanbul'da hizmet gören firmamız İstanbul'un her iki yakasında da ücretsiz bir şekilde teslimat yapmaktadır. Sabahtan ya da bir gün öncesinden verdiğiniz siparişler çok kısa bir zaman içerisinde sorunsuz bir şekilde, soğutmalı araçlarımızla kolayca teslim edilmektedir. Ürün içeriği hakkında özel talepleriniz varsa bunları sipariş notlarına eklemelisiniz. Pastanın üzerinde ne yazılması gerektiğine karar verip bize bildirmelisiniz. Ayrıca pastanın kaç kişilik olması gerektiğini de belirtmelisiniz. Sipariş verdiğiniz pasta hakkında bir değişiklik yapmak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerimizden bize ulaşmanız gerekmektedir. 

 

Batman Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Batman Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek