Batman Pasta

: BE096
380,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
380 TL
20
450 TL
25
530 TL
30
620 TL
35
700 TL
40
750 TL
45
850 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Erkeklerin süper kahraman hayranlığı 7'den 70'e devam etmektedir. Erkek çocukların bu kahramanlara sevgisi bizim pastalarımıza da yansımıştır. Batman karakterli pastalarımızı özenle tasarlayıp ürettikten sonra siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Siz de şahane Batman Pasta modelimizle çocuğunuzun en özel ve en anlamlı gününde daha da fazla mutlu etmek isteyebilirsiniz. O halde hiç zaman kaybetmeden sitemizde yer alan sipariş bilgi formumuzu doldurmalısınız. Bu şekilde kısa bir süre içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Batman Pasta modelimiz sizlerin istekleri doğrultusunda farklı boyutlarda üretilme imkânı bulunan pasta modelleri arasında yer almaktadır.  15, 20, 25 ya da 30, 35, 40 ,45 kişilik olarak hazırlanabilen Batman Pasta modellerimiz doğum günü kutlamaları için son derece doğru bir tercih olacaktır. 

 

Batman pasta modellerimiz de diğer tüm butik pasta modellerimizde olduğu gibi ücretsiz kargo imkânı ile Avrupa ya da Anadolu Yakası olması fark etmeksizin tüm İstanbul ilçelerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sipariş, pasta çeşitleri ya da kargo hakkında herhangi bir sorun yaşamanız halinde alt kısımda yer alan iletişim numaralarımızdan kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Batman Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Batman Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek