Batman Pasta

: BE157
385,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
385 TL
20
450 TL
25
530 TL
30
600 TL
35
700 TL
40
750 TL
45
850 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle erkek çocuklarının çok sevdiği ve ilgi duyduğu karakterlerden bir tanesi olan Batman aynı zamanda yetişkinler tarafından da çok fazla sevilmektedir. Çok özel bir gün olan doğum günlerinde çocuklarınıza, arkadaşlarınıza, dostlarınıza ya da eşinize daha anlamlı bir gün yaşatmak adına Batman pasta tercih etmek çok doğru bir karar olacaktır.

 

Batman pasta modelimizde pasta üzerine Batman ve Batman’in arabası gibi figürler kullanılmaktadır. İstediğinize bağlı olarak pasta modelinde değişiklik yapmamız da mümkündür. Özellikle erkek çocukları tarafından çok sevilen Batman; doğum günlerinde pasta üzerindeki figürü ile son derece unutulmaz bir anı olacaktır.

 

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Batman pasta modelimiz isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 15, 20, 25, 30, 35, 40 ya da 45 kişilik için farklı boyutlarda üretilebilen Batman pasta modelimizin içeriğini de sipariş bilgi formunda bulunan ürün içeriği kısmından sizler belirleyebilirsiniz. Batman pasta sipariş ver, satın al gibi her türlü sorun ve sorularınız için alt kısımda yer alan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Batman Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Batman Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek