Batman Resimli Kare Pasta

: BE381
230,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
230 TL
20
300 TL
25
370 TL
30
430 TL
35
500 TL
40
550 TL
45
620 TL
50
680 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Batman hem büyüklerin hem de çocukların sevdiği bir kahramandır. Batman Resimli Kare Pasta sevdiklerinizi mutlu etmek ve sürpriz bir kutlama için güzel bir seçim olabilir. Batman Resimli Kare Pasta çok fazla tercih edilen modeldir.

 

Çocuklarınız için Batman Resimli Kare Pasta modelini sipariş ederek yapılacak kutlamayı unutulmaz yapabilirsiniz. Hem görüntüsü hem de tadı ile mükemmel olan modelimizi online sipariş verebilirsiniz. Sitede yer alan formu doldurmak sipariş için yeterli olacaktır. Adres bilgileri, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edileceği tarih ve saat, ürün içeriği alanlarının doldurulması ile sipariş tamamlanır. Ürün yazısı alanına ise pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz mesajı belirtebilirsiniz. Pastada değişiklik yapmak istediğinizde iletişim numaramızdan ya da whatsapp üzerinden bize ulaşarak isteklerinizi bildirebilirsiniz.

 

Pasta sipariş gününde verilen adrese ücretsiz olarak teslim edilmekte ve sorun yaşanmamaktadır. Tüm pasta modellerimiz taze ve en lezzetli hali ile adrese ulaştırılmaktadır. Birbirinden farklı konseptler için sitemizde yüzlerce pasta modeli bulunmaktadır. Görüntüleri ve tadı ile muhteşem pasta modellerini sipariş et seçeneği ile sizde sipariş verebilirsiniz.

 

Batman Resimli Kare pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Batman Resimli Kare​ pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek