Ben10 Kare Resimli Pasta

: BE361
230,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
230 TL
20
300 TL
25
370 TL
30
430 TL
35
500 TL
40
550 TL
45
620 TL
50
680 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Resimli Pasta modellerimizden olan Ben10 Kare Resimli Pasta sevdiklerine farklı bir doğum günü hazırlamak isteyenler için güzel bir seçim olacaktır. Özellikle bu karakteri sevenler için çok büyük sürpriz olacak ve hayran kalacaktır. Bu pastanın üzerinde sevdiğinizi mutlu edecek ve daha çok hoşuna gidecek değişiklikler de yapabilirsiniz.

 

Ben10 Kare Resimli Pasta diğer tüm ürünlerimiz gibi teslimat gününün sabahında tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Teslimat gününden en az 1 gün öncesinden sipariş verildiğinde pastanız en taze hali ile gününde size teslim edilecektir. Tabii bu muhteşem görünümlü ve lezzetli pasta için öncelikle sipariş formunu doldurmalısınız. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Sipariş formuna adres, pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat tarih ve saati, ürünün içeriği alanlarının eksiksiz doldurulması halinde siparişinizi gününde ücretsiz kargo ile size teslim etmekteyiz. Sevdiğiniz kişiye vermek istediğiniz özel bir mesaj var ise ürün yazısı alanından bunu bize iletebilirsiniz. Online pasta siparişi seçeneği ile kutlamalarınızın en önemli parçasını hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

 

Ben10 Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ben10 Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek