Çakmaktaş Ailesi Yuvarlak Resimli Pasta

: BE367
150,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
150 TL
15
200 TL
20
250 TL
25
300 TL
30
350 TL
35
400 TL
40
450 TL
45
500 TL
50
550 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Fred Çakmaktaş, Vilma, Çakıl, Barney Moloztaş, Betty, Bam Bam denilince herkesin aklına sevdiği Taş devri çizgi film gelir. Bu filmde yer alan karakterlerin pasta şeklinde yapılması herkeste hayranlık uyandırır. Doğum günü gibi özel kutlamalarda yalnız çocukların değil büyüklerinde beğenebileceği Çakmaktaş Ailesi Yuvarlak Resimli Pasta siparişini sitemizden resimli pastalar kategorisinden göz atarak sipariş verebilirsiniz.

 

Görüntüsü ile mükemmel olan pastanın tadına da hayran olacaksınız. Pastalarımız teslimat gününde hazırlandıkları için her zaman taze ve lezzetlidir. Kullanılan malzemeler kaliteli olup büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Taze olarak verilen adrese gününde ve tam saatinde hiçbir sorun yaşamadan ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz.

 

Çakmaktaş Ailesi Yuvarlak Resimli Pasta ve tüm diğer modellerimiz için sipariş formu doldurmalısınız. Dilerseniz her modelimiz için daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın. Seçtiğiniz üründe yapmak istediğiniz değişiklik var ise çekinmeden bize iletebilirsiniz.

 

Sevdiğiniz kişilere yapacağınız sürpriz kutlama için sürpriz pasta siparişi ileride bakacağınız fotoğraf karelerine baktığınızda yüzünüzü gülümsetecektir.

 

Çakmaktaş Ailesi Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çakmaktaş Ailesi Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek