Çakmaktaş Ailesi Kare Resimli Pasta

: BE359
230,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
230 TL
20
300 TL
25
370 TL
30
430 TL
35
500 TL
40
550 TL
45
620 TL
50
680 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından Çakmaktaş Ailesi Kare Resimli Pasta modeli çok beğenilmektedir. Büyük küçük herkesin sevdiği Çakmaktaş ailesinin üzerinde olduğu pasta herkesin yüzünü güldürecektir.

 

Çakmaktaş Ailesi Kare Resimli Pasta siparişiniz için sipariş formunu kısa bir süre içerisinde doldurarak verebilirsiniz. Formda sizden istenen adres bilgilerini, teslimatı istediğiniz tarih ve saati girmeniz durumunda hiçbir sorun yaşanmadan tam gününde ve vaktinde teslim alabilirsiniz. İstanbul’da bulunan tüm ilçelere ürünler ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak ve içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz Whatapp iletişim hattından bizlere ulaşabilir ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Davette sorun yaşamamak için pastanın kaç kişilik olacağını da önceden belirtmelisiniz ki misafirlerinize mahcup olmayın.

 

Pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı da bize iletebilirsiniz. Bunun için formun alt kısmında bulunan ürün yazısı alanına iletmek istediğiniz mesajı yazabilirsiniz.

 

Çakmaktaş Ailesi Kare Resimli Pasta diğer tüm ürünlerimiz taze ve lezzetli olması için gününde hazırlanmakta olup sizlere en taze hali ile teslim edilmektedir.

 

Çakmaktaş Ailesi Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çakmaktaş Ailesi Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek