Çizgi Film Karakter Pasta

: BE177
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
450 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
700 TL
40
800 TL
45
900 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 

Günümüz dünyasında çocukları en fazla mutlu eden şeylerden bir tanesi kesinlikle hiç şüphe duymaksızın çizgi film karakterleridir. Butik pasta modellerimiz arasında en çok tercih edilen doğum günü pastalarından bir tanesi çizgi film karakter pastalardır.

 

Çocuğunuzun en özel günü olan doğum gününde kendisini daha özel ve daha mutlu hissetmesini sağlayacak çizgi film karakter pasta isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 20, 25, 30, 35, 40 ya da 45 kişilik farklı boyut seçeneği ile hazırladığımız çizgi film karakter pastası üzerinde en sevilen çizgi film karakterleri olan; Batman, örümcek adam, hulk, iron man ve kaptan amerika gibi önemli figürler yer almaktadır. Sizler çizgi film karakter pastamızın figürlerini ya da tasarımını değiştirmek istiyorsanız bizimle whatsapp üzerinden ya da alt kısımda yer alan iletişim numaramız aracılığı ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 

Çizgi film karakter pastamız diğer pasta modellerimizde de olduğu gibi ücretsiz kargo imkânı ile İstanbul’un tüm ilçelerine hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Çizgi Film Karakterli Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çizgi Film Karakterli Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek