Çizgi Film Karakter Pasta

: BE158
430,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
430 TL
25
500 TL
30
600 TL
35
660 TL
40
710 TL
45
750 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle erkek çocukların çok sevdiği ve bayıldığı Batman, Örümcek Adam gibi karakterleri kullanarak hazırladığımız Çizgi Film Karakter Pasta aileler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu pastalarımız ilk önce görüntüsü ve şekliyle daha sonra da tadı ile herkesi kendisine hayran bırakmaktadır.

 

Çizgi Film Karakter pastamızı sipariş edenler tarafından oldukça güzel geri dönüşler aldığımızı, pastamızın çok fazla beğenilmekte ve tavsiye edilmekte olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de bu şahane pasta modelimizden sipariş etmek, çok sevdiğiniz çocuklarınızın mutlu günlerini ölümsüzleştirmek isterseniz mutlaka bize ulaşmalısınız.

 

Özenle hazırladığımız taptaze ve görüntüsü ile muhteşem Çizgi Film Karakter pastamızı istediğiniz saat ve tarihte istediğiniz adrese teslim edebiliriz. İstanbul’un neresinde olursanız olun güvenilir bir şekilde ücretsiz kargo ile pastanızı sizlere hızlı bir şekilde ulaştırabiliriz. Ayrıca dostlarınıza sitemizi gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirsiniz.

 

Bu modelimiz dışında birçok farklı çeşitteki butik pasta modellerimiz de hem göze hem de damağa hitap eden modellerdir. Sitemize giriş yaparak sipariş formumuzu hızlı ve kolay bir şekilde doldurarak online satın al diyebilirsiniz.

 

Çizgi Film Karakterli Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çizgi Film Karakterli Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek