Kahramanlar Dünyası Pasta

: BE298
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
475 TL
25
575 TL
30
675 TL
35
775 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuğunuzun doğum günü mü yaklaşıyor? Nasıl bir pastam alsam diye mi düşünüyorsunuz? Çocuğunuz süper kahramanları çok mu seviyor? Hem uygun fiyatlı hem de temiz bir ortamda yapılan kahramanlar dünyası pasta tam size göre. Bu pastayı en az 2 gün öncesinden sipariş vermeniz gerekmektedir.

 

Daha çok doğum gününde kullanılması ile birlikte sünnet veya diğer kutlamalarda da tercih ve tavsiye edilen bir pasta modelimizdir.

 

Kahramanlar dünyası pasta içeriğine sizin karar vermeniz gerekiyor. Çocuğunuz çikolatayı mı seviyor, muzu mu yoksa hem çikolata hem de fıstık mı tercih sizin. Sitemizden, telefonlarımızdan veya whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Sipariş formunda ürün bilgisi, ürünün kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, ürünün üzerine ne yazılacağı, ürünün gönderileceği adres(lütfen tam ve doğru adres bilgilerini giriniz ve kat numarasını yazmayı unutmayınız), teslimat tarih ve saatini girmeyi unutmayın.

 

Diğer pasta modellerimizi merak ediyorsanız sitemize girebilir veya bizi arayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Unutmayın bu pasta modelimiz için en az 2 gün öncesinden sipariş verilmesi gerekmektedir.

 

 

Kahramanlar Dünyası Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kahramanlar Dünyası Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek