• 0

Muzlu Fındıklı Pasta

BE162

100,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40

Bu ürünü 1 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin özel günlerini kutladığınız günlerde sitemizi ziyaret ederek Muz Fındıklı Hazır Pasta modelimizden sipariş edebilirsiniz. Farklı tatlarla beğeninize sunduğumuz hazır pasta modellerimizi teslimatın yapılmasını istediğiniz günden 1 gün önce satın alabilirsiniz. Bunun için Muz Fındıklı Pasta satın al seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Muz Fındıklı Pasta sipariş ver aşamasında sipariş formunu doldurmalısınız. Pastanın kaç kişilik olacağını, teslimat adresini, gününü ve saatini belirleyebilirsiniz. Ayrıca ürün yazısı ile yazdırmak istediğiniz isim gibi özel isteklerinizi belirtmelisiniz. Butik pastalarımızdan sipariş vermek istediğinizde; pasta modelinde değişiklik yapmak için iletişim numaralarından bizimle iletişime geçerek özel isteklerinizi bildirebilirsiniz. Muz Fındıklı Pasta ya da butik pasta modellerimiz istediğiniz gün ve saatte ücretsiz kargo seçeneği ile istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

 

Muz Fındıklı Pasta sipariş et alternatifini kullanarak pasta siparişi vermeye kara verdiyseniz, ilk olarak sipariş formunu doldurmalısınız. Farklı konseptler için farklı pasta modeli arıyorsanız sitemizde yer alan yüzlerce farklı pasta modelimizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz pasta siparişini verebilirsiniz.