• 0

Oyuncak Karakter Pasta

BE200

500,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
25
30
35
40
45
50

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Batman gibi karakterlerin oyuncak modellerinin figürlerini kullandığımız Oyuncak Karakter Pasta modeli, renkli görünümü ve üzerindeki figürlerin sevimlilikleri sayesinde çocuklar tarafından en çok beğenilen pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Bizimle iletişime geçerek pasta modelinde değişiklik yapmanız ve çocuklarınızın favori karakterlerini pastanıza eklemeniz de mümkündür.

 

Oyuncak Karakter Pasta satın al dediğinizde pastanın kaç kişilik olacağını, ürünün içeriğini, teslimat gününü – saatini – adresini ve pastaya yazdırmak istediğiniz yazıyı belirleyebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda sipariş gününde tasarlayacağımız ve tüketmeye hazır hale getireceğimiz pastanızı, İstanbul’un her yerinde kullanabileceğiniz ücretsiz kargo seçeneğimizle teslim alabilirsiniz. Kutlamalarınızın eksiksiz hale gelmesi için diğer ayrıntılara da özen göstermenizi öneririz! Çünkü Oyuncak Karakter Pasta sipariş et dediğinizde, unutulmaz kutlama organizasyonunuza çok iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız.

 

Sipariş ettiğiniz pasta modeliyle, diğer hizmetlerimizle ve pasta modellerimizle ilgili bilgi almak isteyebilirsiniz. Bilgi almak veya pasta modelinde değişiklik yapmak için alt bölümde verdiğimiz iletişim hattımızı arayarak bizimle görüşebilirsiniz. Farklı temalar kullanarak hazırladığımız ve farklı konseptteki kutlamalar için uygun olan diğer pasta modellerimizi incelemeyi unutmayın!

 

Oyuncak Karakter Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Oyuncak Karakter Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.