• 0

Soslu Kalp Pasta

BE136

90,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40
Bu ürünü 1 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Özel günler için sevdiklerinize uygun fiyatlı ve muhteşem lezzetli hazır pasta modellerimizden Soslu Kalp Pasta modelini almak isteyebilirsiniz. Kalp şeklinde hazırlanan pastayı sipariş et diyerek özel günü daha da anlamlı ve unutulmaz kılabilirsiniz. Tabi özel günlere katkı yapmak istediğiniz dostlarınıza ya da sevdiklerinize diğer butik pasta modellerinden de hediye edebilirsiniz.

 

Soslu Kalp Pasta sipariş et seçeneğinde ve diğer pasta modellerinden almak için sitemizde yer alan sipariş formunu doldurmanız gerekiyor. Sipariş verdiğiniz her pasta modeli için değişiklik talep etme hakkınız bulunuyor. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Sipariş formunu doldururken ürün içeriği, pastanın büyüklüğü ve kaç kişilik olacağı, teslimat yeri, teslimat tarih ve saati gibi bilgilerin belirtilmesi gerekiyor.

 

Sipariş ettiğiniz Soslu Kalp Pasta ya da diğer ürünlerimizi İstanbul’un her bölgesine ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. Ayrıca pastalarınızı teslim edeceğimiz gün tasarlıyor ve hazırlıyoruz. Böylece siparişleriniz hem taze hem de lezzetli olarak adresinize teslim ediyoruz.

 

Soslu Kalp Pasta satın al diye sipariş verdiğinizde, siparişinizi gününde ve saatinde adresinize teslim ediyoruz.