Spiderman Yuvarlak Resimli Pasta

: BE372
150,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
150 TL
15
200 TL
20
250 TL
25
300 TL
30
350 TL
35
400 TL
40
450 TL
45
500 TL
50
550 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Erkeklerin bayıldığı Spiderman karakterin kullanılarak hazırlanan Spiderman Yuvarlak Resimli Pasta çocuklarını mutlu etmek için aileler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Görüntüsünün yanında tadı ile de herkesin beğendiği pasta modeli herkesi hayran bırakmaktadır.

 

Spiderman Yuvarlak Resimli Pasta dışında tüm ürünlerimiz çok fazla beğenilmekte ve tavsiye edilmektedir. Çocuklarınızı mutlu etmek ve ileride hatırlayacakları güzel bir anı bırakmak için bize ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Siz isteyin biz yapalım.

 

Büyük bir titizlikle hazırladığımız pasta istediğiniz tarih ve saatte İstanbul’un her ilçe ve mahallesine güvenilir bir şekilde ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır. Tüm modellerimiz teslim gününde tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. En taze hali ile sizlere teslim edilmektedir.

 

Spiderman Yuvarlak Resimli Pasta ya da diğer tüm pasta modellerimiz görünüşlerinin yanında damağınıza da hitap etmektedir. Özel anlarınızı daha anlamlı hale getirmek için sitemize giriş yapabilir tüm modellerimize göz atabilir ve sipariş formunu doldurarak gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

 

Kişiye özel pastaların tek adresi pastamburada güzel tatlar için kaliteli hizmetlerine devam ediyor!

 

Spiderman Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Spiderman Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek