Superman Kare Resimli Pasta

: BE374
230,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
230 TL
20
300 TL
25
370 TL
30
430 TL
35
500 TL
40
550 TL
45
620 TL
50
680 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Superman büyük küçük demeden herkesin sevdiği bir kahramandır. Pastanın görselinde sevilen bu kahramanın olması özellikle çocukları çok mutlu ediyor. Superman Kare Resimli Pasta bu karakteri sevenler için doğum gününde çok güzel bir sürpriz olabilir.

 

Superman Kare Resimli Pasta siparişini diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi sipariş formunu doldurarak hemen sipariş verebilirsiniz. Adres, teslim günü, pastanın kaç kişilik olacağı gibi bilgilerin belirtilmesi yeterli oluyor. Ürün içeriği hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize bağlanarak bilgi alabilirisiniz.

Pastanın görüntüsü kadar tadı da önemlidir. Hem taze hem de daha lezzetli olması için teslimat gününde hazırlanan pasta verilen adrese tam vaktinde ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 

Sitemizde Superman Kare Resimli Pasta dışında daha birçok model seçeneği yer almaktadır. Doğum günü, evlilik yıldönümü, nişan gibi özel günleriniz için konseptinize en uygun pasta modelini en uygun fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz.

 

Özel günlerinizi ileride hatırlayacağınız güzel bir anı olarak hatırlamak istiyorsanız Superman Kare Resimli Pasta siparişini verebilirsiniz.

 

Superman Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Superman Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek