Superman Pasta

: BE225
275,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
275 TL
15
375 TL
20
450 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Superman çocuklar için beğenilen kahramanlar arasında bulunmaktadır. Özellikle erkek çocukları için Superman, Batman gibi karakterler ile hazırlanan pasta modelleri çok fazla ilgi çekmektedir. Superman Pasta modeli hem görüntüsü ve şekli ile hem de tadı ile herkesin beğenisini kazanmaktadır.

 

Pasta modelimizi sipariş etmek ve çocuklarınızı mutlu etmek için sitemizde bulunan sipariş formunu doldurmalısınız. Taptaze ve görüntüsü ile dikkat eden Superman Pasta modelinin kaç kişi için hazırlanacağını, teslim gün ve saatini, adres bilgilerini formda belirtmelisiniz. Pastanın içeriği hakkında bilgi almak ve değişiklik yapmak istiyorsanız iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Tüm pasta modellerimiz teslimat gününde tasarlanarak hazırlanmakta ve en taze şekli ve görüntüsü ile İstanbul’un her bölgesine ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir.

 

Sitemizde bulunan diğer butik pasta modellerimize göz atabilir ve gönül rahatlığı ile dostlarınıza da tavsiye edebilirsiniz. Sitemize giriş yapanların sipariş formunu hızlı bir şekilde doldurarak online satın al demeleri yeterli oluyor. Özel kutlamaların vazgeçilmezi pasta siparişi için bizi tercih etmelisiniz.

 

Superman Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Superman Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek