Superman Yuvarlak Resimli Pasta

: BE373
150,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
150 TL
15
200 TL
20
250 TL
25
300 TL
30
350 TL
35
400 TL
40
450 TL
45
500 TL
50
550 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Superman karakterli pasta çocuklar tarafından ilgi gören modeller arasında bulunmaktadır. Superman yuvarlak Resimli Pasta görüntüsünün yanında tadı ile de çok fazla beğenilmektedir. Özellikle Superman hayranı bir oğlunuz var ise sevdiği karakterden oluşan pasta ile unutulmaz bir kutlama yapabilirsiniz.

 

Superman Yuvarlak Resimli Pastayı resimli pasta seçenekleri arasından kolayca görebilir ve hemen online sipariş verebilirsiniz. Doğum günü kutlamasına kaç kişi katılacak ise o sayıya göre siparişiniz yapılmaktadır. Pasta modelinde ya da pasta içeriğinde değişiklikler yapmak isterseniz iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Pastanız İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’na ücretsiz olarak sipariş formunda belirttiğiniz adrese teslim edilir. Pastanın taze ve lezzetli olması için teslim gününde en kaliteli malzemeler ile hazırlanır.

 

Sitemizde bulunan diğer pasta modellerimizi inceleyebilir ve herkese tavsiye edebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ve tadı ile muhteşem pasta modellerimizi satın almak için sipariş formunu hızlı bir şekilde doldurarak online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her konsept için pasta seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Superman Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Superman Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek