Taş Devri Pasta

: BE205
275,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
275 TL
15
375 TL
20
450 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
900 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Fred Çakmaktaş, ailesi ve dostları özel günlerinizde size eşlik etmek için bekliyor. Eşinize esprili bir doğum günü hazırlayarak onu gülümsetmek ya da çocuklarınızın yeni yaşını Fred Çakmaktaş, ailesi ve dostları eşliğinde kutlamak isterseniz, Taş Devri pasta modelimizi sipariş edebilirsiniz.

 

Tabi pastayı sipariş ederken modelde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu pastayla doğum günlerini kutlamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri karakterler arasında Fred, Vilma ve sevimli Dino yer alıyor! Özellikle genç yaşlardaki aile üyelerinizin Dino ile birlikte kutlayacakları doğum gününü ömürleri boyunca unutmayacaklarını hatırlatalım!

 

Taş Devri Pasta satın al seçeneğimizi değerlendirmek için sipariş formunu doldurmanız yeterli. Bu formda ürünün içeriğini, pastanın kaç kişilik olacağını ve üzerine yazılmasını istediğiniz ürün yazısını belirtebilirsiniz. Tabi ürünün teslim gününü ve saatini de belirtmelisiniz. Pastanın modelinde değişiklik yapmak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taş Devri Pasta siparişiniz belirttiğiniz günde ve saatte, ücretsiz kargo seçeneğiyle size teslim edilecektir. Diğer pasta modellerimize göz atmayı unutmayın!

 

Taş Devri Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Taş Devri Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek