• 0

Winnie The Pooh Pasta

BE255

320,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
15
20
25
30
35
40
45
50

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Çocuklar en çok oyuncaklarınla vakit geçirirler. Özel günlerinde bu oyuncakları pastalarında gördüklerinde gözlerinden o mutluluğu okumanız gayet mümkündür. Çocukların hayal güçlerine uygun pastalar hazırlayarak onların mutluluklarını daha çok arttırıyoruz. Winnie The Pooh Pasta lezzeti ile baş döndüren pastalar arasında yer almaktadır.

 

Pasta siparişi vermek için sitede yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Pasta siparişinizi teslim almak istediğiniz günden iki gün önce vermeniz gerekmektedir. Sipariş ve teslimi aynı gün içerisinde yapamıyoruz. Bunun sebebi Winnie The Pooh Pasta ve tüm pastalarımızı teslim günü sabahı taze olarak hazırlamamızdır. Dilerseniz pastaya yazı da ekleyebilirsiniz. Bunu formda belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca pastaya eklemek istediğiniz meyveleri de formda belirtmeniz gerekmektedir. 

 

Pastalar belirttiğiniz gün ve saatte adresinize ücretsiz kargo ile ulaşmaktadır. Sayfamızda bulunan Kargom Nerede? ile siparişinizi verdikten sonra ne durumda olduğunu sorgulayabilirsiniz. Winnie The Pooh Pastamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

 

Herhangi bir soru ya da bilgi için sitede bulunan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

 

Winnie The Pooh Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Winnie The Pooh Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.