Ahtapot Maket Pasta

: BE241
10.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Eğlenceli kalabalık kutlamalarınıza Mutlu Mor Ahtapot karakteriyle renk katmak ve çocuklarınızı sevindirmek için tasarlanmış oldukça renkli ve görseli bol bir pasta ile karşınızdayız. Denizin altından sanki çıkmışlar da eğlencemize ortak olmuşlar hissi uyandıran Ahtapot Maket Pasta ile hem görsel zevkinize hem de damak zevkinize hitap ediyoruz. 

 

Küçüklü büyüklü karakterleri ve deniz altı konsepti ile çocuklarınızı ve sizi mutlu edecek şekilde tasarlanmıştır. Göz zevki ön plana çıkarılmış ve eğlencenizin katlanması amaçlanmıştır. Ana karakter Mutlu Mor Ahtapot dev bir şekilde motife edilmiş sevimliliği ile görsel zevkinizin arttırılması sağlanmıştır. Ahtapot Maket Pasta her türlü kutlamalarınızda görsel ve damak zevkleri ile eğlenceyi katlamayı başarmaktadır.

 

 On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim edilmektedir. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Ahtapot Maket Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Ahtapot Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ahtapot Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek