1992'den Bugüne Yüzlerce Lezzet Birarada

Türkiye’nin ilk uygulama üzerinden pasta sipariş ve satış sitesi olan Pastamburada.com; tecrübeli ve yaratıcı bir ekibin sağladığı hizmetlere kolay biçimde ulaşılmasını sağlayan bir işletmedir.

Web üzerinden hizmet veren Pastamburada, behsedilen ekibin sahip olunan uluslararası standartlardaki üretim tesislerindeki imkanlar ve özenli çalışmaları ile ürettiği enfes lezzetlerin kapınıza kadar ulaşmasını sağlamaktadır.

Pastamburada, hizmet sektörünün gerektirdiği her türlü özen ve dikkati üretimine yansıtmakta, seçkin müşterilerine en iyi hizmeti ve en güzel tatları sunma hedefiyle çalışmaktadır.

Deneyimli Pastamburada ekibi tarafından üretilen pasta, cupcake ve kurabiye gibi ürünler; sitemiz tarafından sunulan online sipariş ve ödeme avantajlarıyla, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar ulaştırılmaktadır.

Hedefimiz İstanbul’un her bölgesindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kolay biçimde ve en hızlı şekilde karşılamalarını sağlamaktır. Uzun süredir sizlere hizmet veren ekibimizin elde ettiği deneyimlerle, önce kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışımızla bu hedefe ulaştığımızı düşünüyoruz.

Pastamburada’yı tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

Canlı
Destek