Diş Buğdayı Pastası

Bebeklerin ilk dişleri çıktığında özel bir kutlama yapılmakta ve ilk dişini çıkaran bebek için özel diş buğdayı siparişi verilmektedir. Diş buğdayı eskiden bugüne bir bebeğin dişlerinin çıktığı zaman yapılan bir organizasyondur. Her bebek farklı zamanlarda diş çıkarmaktadır. Diş buğdayı evde ya da farklı mekanlarda farklı konseptler ile yapılabilmektedir.

Diş buğdayının kökeni ise Anadolu olarak belirtilebilir. Hedik olarak da bilinen bir buğday türünün tencerelerde haşlanarak yenilecek duruma getirilmesi şeklinde ikram etmeye hazırlanır. Diş şeklini alan bu malzeme nohur, ceviz, badem, leblebi şekeri gibi yardımcı malzemelerle birlikte ikram edilir. Diş şekli bebeğin diş çıkartmasını anlatırken, diş buğdayı pastası da bebeğin ilk dişini çıkarttığı bu günü kutlamak için yapılan organizasyonun önemli bir tamamlayıcısıdır.

Diş buğdayı pişirilerek hazırlanan partilerde yaş pasta ise son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir. Bu pasta modelleri unicorn pasta, tavşan pasta, diş pasta seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Anne ve baba olarak bebeğinde ilkleri yaşayan ebeveynler için çocuklarının ilk dişlerinin çıkmaya başlaması heyecan verici bir durumdur. Günümüzde bu durum partiler verilerek kutlanmaktadır. Bu özel günün pastası da özel olmalıdır.

Diş buğdayı pastası yaptırmak istiyorsanız sayfamızda bulunan diş buğdayı kategorinden size sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Pastanın kekleri teslim edileceği gün hazırlanarak pişirilmektedir ki en taze hali ile sizlere sunulsun. Kekin üzerine istediğiniz içerikler ile pastanın yapımı tamamlanmakta. Şeker hamuru kullanılarak istenilen süslemeler yapılmakta ve pastanın görünümü kişileri büyülemekte. Sizde bu özel gün kutlamasını yapmak istiyorsanız online olarak pasta siparişinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

İnternet üzerinden pasta siparişi vermek için sitemizde yer alan sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Siparişlerinizi iki gün öncesinden vermeniz yeterli olmaktadır. Formda sizden istenen alanları eksiksiz olarak doldurmalısınız. Pastanın kaç kişilik olacağı, pastanın içeriği (çikolatalı, karamelli gibi), siparişin teslim adresi, gün ve saatini belirtmelisiniz. Ürün yazısı alanına ise vermek istediğiniz mesaj var ise bunu yazabilirsiniz. Pastanın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz iletişim numaramızdan ya da WhatsApp iletişim hattından bizimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz değişiklikleri iletebilirsiniz.

Tüm pasta modellerimiz teslim edileceği günün sabahında tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Pastanın görüntüsü kadar lezzetli ve taze olması da önemlidir. Aynı gün hazırlanan pastalar teslim saatinde adrese ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz.

Yapılan her davet ya da organizasyon kişiler için en özel günlerdir. Bu kutlamaların pastaları da özel olmalıdır. Son yıllarda yapılacak her kutlama için özel olarak pasta siparişi verilmektedir. Pasta modellerimizi inceleyerek yapacağınız kutlama için en uygun modeli sayfamızdaki yüzlerce seçenek arasından bulmanız kolay olacaktır. En uygun fiyatlar, en taze ve lezzetli pastalarımız için online sipariş seçeneğini kullanmanız yeterli olacaktır.

Davetlerde kullandığınız farklı konseptler için farklı butik pasta modellerimiz bulunmaktadır. Doğum günü pasta, yetişkin pasta, düğün- nişan pasta, yılbaşı pasta gibi farklı kategorilerde yer alan ürünlerimiz inceleyerek istediğiniz pasta seçimini yapabilirsiniz.

Özel gün kutlamalarında pasta siparişi yanında ikramlık olarak tercih edilen cupcake ve kurabiye seçeneklerimiz de değerlendirebilirsiniz. Bu ürünlerimiz adet olarak sipariş edilebilmektedir. Yani davete katılacak kişi sayısına göre sipariş verebilirsiniz. Birbirinden renkli görüntüleri ve lezzetleri ile davetlerin vazgeçilmez ikramlıklarını gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunabilirsiniz.

Pastamburada olarak tüm pasta modeli siparişlerinizi belirtilen tarih ve saatte İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasına ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz. Sizlerde özel günlerinizi güzel bir pasta ile taçlandırmak istiyorsanız pasta modellerimizi inceleyerek online sipariş verebilirsiniz.

Her çocuk özeldir. Bebekler doğduğunda, ilk dişleri çıktığında ya da doğum günü gibi özel günlerde yapılan kutlamaları ileriki yaşlarda gördüklerinde çok mutlu olmaktadırlar. Tabi bu kutlamaların en önemli parçaları ise pastalardır. Pasta siparişinin ise güvenilir sitelerden verilmesi önemlidir. İkram edilen pastanın tadının kötü ya da bayat olması hoş bir durum değildir. Bizler sipariş edilen tüm pasta modellerimizi sipariş gününde hazırladığımız için böyle sorunlar ile karşılaşmanızın önüne geçiyoruz.

Canlı
Destek