Hazır Pastalar

Son yıllarda özel gün kutlamalarında pastalar İnternet üzerinden online olarak verilmektedir. Doğum günleri, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, mezuniyet, söz, nişan, düğün gibi tüm davetlerde pastalar en çok dikkat çeken yiyecekler olmaktadır.

Hazır pastalar, muzlu fındıklı pasta, fıstık çikolatalı pasta, çikolatalı frambuazlı pasta, profiterollü fıstıklı pasta, karışık meyveli pasta gibi daha birçok çeşidi ile 10-15-20-25-30-35-40-45 kişilik olarak üretilmektedir. Hazırlamış olduğumuz tüm pastalarımızdan online olarak sipariş verebilirsiniz. Her türlü kutlama için sipariş vermek amacıyla yapmanız gereken sipariş et seçeneği ile ürün sayfalarında yer alan sipariş formunu doldurmanız.

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, teslim adresi, teslim gün ve saati yanında ürün yazısı ile vermek istediğiniz mesaj bilgilerini belirtmeniz yeterli olacaktır. Yani pasta tarifi seçenekleriyle uğraşmadan, krem şantiyi veya pastanın diğer içeriklerini düşünmeden sadece birkaç tıklamayla istediğiniz pastayı temin edebilirsiniz.

Pasta modelinde değişiklik yapmak istediğinizde ya da pastanın içeriği hakkında bilgi almak istediğinizde iletişim numaralarından bize ulaşarak isteklerinizi iletebilirsiniz. Pasta siparişlerinizi en az iki gün öncesinden vermelisiniz. Siparişi alınan ürünler teslim edileceği gün tasarlanarak hazırlandığı için sizlere en taze ve lezzetli hali le teslim edilmektedir.

Üstelik ürün siparişleri İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo ile adrese kadar teslim etmekteyiz. Böylece verilen davetlerin en önemli parçasını sorun yaşamadan halletmiş olacaksınız.

Hazır pastalar dışında tüm butik pasta modellerimizi inceleyerek her türlü kutlamalar için sipariş verebilirsiniz. Butik pasta modellerimiz yüzlerce seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Doğum günleriniz için Kelebek kanatlı pasta, çiçek pasta seçeneklerini, yılbaşı kutlamaları için yılbaşı konseptli pasta modellerimiz, düğün- nişan için ise sarı gül pasta gül konsept pasta modellerimizi sipariş edebilirsiniz.

Davet ve organizasyon hazırlıkları her zaman yorucu olabilir. Davetlerin vazgeçilmezi yaş pasta sorununu online pasta siparişi seçeneğini değerlendirerek halletmeniz size yapacağınız diğer hazırlıklar için daha fazla zaman kazandıracaktır. Her önemli gün için sayfamızda yer alan farklı kategorilere tıklayarak farklı pasta modellerini inceleyip pasta siparişinizi kısa sürede verebilirsiniz. Sipariş formunu birkaç dakikada doldurmanız pasta sorununuzu çözecektir.

Yaş pastanın yanında misafirlere ikram edebileceğiniz cupcake ve kurabiye seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. Lezzetleri ve görünüşleri ile her yaş kesimi tarafından beğenilen cupcakelerden sipariş vermek için sipariş formuna adet olarak sayı belirtmeniz gerekmektedir. Tek kişilik olarak imal edilen ürünler görünümleri ile insanları büyülemektedir. Ürünlerimiz teslim gününde hazırlandığı için en taze hali ile teslim edilmektedir.

Uzun zamandır butik pasta, hazır pasta ve cupcake üretimi yapan ve sizlere farklı tasarım lezzetler sunan Pastamburada sayfamızda bulunan ürünlerimizi sizlere en taze ve lezzetli olması için çalışmaktayız. Pasta modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, sipariş ettiğiniz ürünlerin içeriğinde değişiklik yapmak ya da farklı tasarımlar ile pasta siparişi vermek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki ileride özel gün kutlamalarında çekilen fotoğraf karelerinde pastanın yer alması ve mutlu bir gün geçirilmesi insanlarda unutulmaz anılar olarak anılması kişileri mutlu edecektir. Sürpriz kutlamalar için pastada kişiye özel olmalı.

İstanbul gibi bir şehirde pasta siparişi vermek oldukça zor olmaktadır. Pastane pastane gezilmesi, kutlama gününde pasta alınmaya gidilmesi bazen birçok sorunlar yaşanmasına ve istenilen şekilde sipariş talebinin karşılanmamasına neden olabilmekte. Ürünün bayat ve tadının kötü olması da en önemli nokta olarak karşınıza çıkmakta.

Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için Pastamburada sayfamızı ziyaret ederek sizler için hazırladığımız pasta modellerimizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Özel gününüzde sizlere hiçbir sorun ve sıkıntı yaşatmadan istediğiniz gün ve saatte adresinize siparişinizi en taze hali ile teslim etmekteyiz. 

Canlı
Destek