Söz Nişan Pastaları

Nişan evliliğe atılan ilk adımdır. Düğün ise kişilerin evlendiği gündür. Hem nişan hem de düğün insanların hayatlarında bir dönüm noktası olarak unutulmayan özel günlerdir. Bu özel gün kutlamalarının pastası da özel olmalıdır.

Nişan pastaları evlenmek isteyen çiftler için verilecek davetin en önemli parçasıdır. Nişan pastası fiyatları da ekonomik olmalıdır. Nişan törenleri için yeteri kadar masraf olmaktadır. Bu nedenle pasta fiyatlarına dikkat etmek gerekmektedir. Nişan pasta fiyatları makul seviyelerde olup, vereceğiniz siparişte kaç kişi olacağına göre değişmektedir. Düğün pastalarımız veya nişan pastalarımız hazırlandığı kişi sayısı arttıkça daha uygun fiyatlarla teslim edilmektedir.

Söz nişan düğün gibi özel günleriniz için birbirinden farklı butik pasta modellerimiz söz-nişan pastaları kategorisinde yer almaktadır. Görüntüleri ile dikkatleri çeken pastalarımız hem taze hem de lezzetlidir. Bu kategorimizde yer alan pasta modellerimizden dilediğini seçebilirsin. Tabi pasta siparişlerinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri bildirerek kişiye özel pastaları, konsepte daha uygun pastaları sipariş edebileceğini de unutmamalısın.

Söz-nişan pastaları özel tasarım olarak hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı tek katlı ya da çok katlı olarak pasta modelleri arasından istediğiniz pastayı seçebilirsiniz. Beyaz gül nişan pasta, kırmızı gül konseptli pasta, gül konsept pasta, unicorn pasta, gelin-damat pasta, pembe gül pasta gibi daha yüzlerce pasta modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Dilerseniz şeker hamursuz ya da şeker hamuru ile yapılmış pasta seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Pasta seçimi yapan kişilerin seçtikleri pastaya tıklamaları durumunda açılan sayfada bulunan formu doldurmaları gerekmektedir. Pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim tarihi ve saati, ürünün içeriği ve ürünün üzerine yazılması istenen ürün yazısının yazılması ile sipariş tamamlanır. Siparişlerinizi en az iki gün öncesinden vermeniz gerekiyor.

Pastanın içeriğine de siz karar verebilirsiniz. İçeriğinde değişiklik yapmak isterseniz ya da pasta modelleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan telefonlarımızı arayarak ya da WhatsApp’tan yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün pastası özel tasarım pastalardır. Bu modellerimiz özenle hazırlanmakta ve muhteşem görüntüleri ile görenleri büyülemektedir. Siparişlerimizi teslimat gününde hazırlamaktayız. Böylece en taze ve lezzetli hali ile misafirlerinize gönül rahatlığı içerisinde ikram edebilirsiniz.

Tüm butik pasta modellerimiz, hazır pastalar ve cupcakeler teslimat gün ve saatinde sipariş verilen adrese İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo ile sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Pastalarımız hazırlanırken hijyene dikkat etmekte ve sizin istekleriniz doğrultusunda en iyi şekilde hazırlamaktayız.

Pasta modellerimiz sadece düğün-nişan pasta modelleri ile sınırlı değil. Doğum günü, evlilik yıldönümü, yılbaşı gibi özel gün kutlamaları için uygun modellerimizde bulunmaktadır. Yıl başında yılbaşı konseptli pasta, doğum gününde kelebek kanatlı pasta, sevgililer gününde gül konseptli pasta, çocuklarınızın doğum günlerinde ise onların sevdikleri çizgi film karakterli pastalar ile sürpriz kutlamalar hazırlayabilirsiniz.

Pastaların yanında davetlerin vazgeçilmezleri arasında olan ikramlıklar da unutulmamalıdır. Renkli cupcake, renkli cakepops ya da ekler ile misafirlerinize güzel görünümleri ile dikkat çeken sunumluklar ikram edebilirsiniz. Cupcakeleri kişi sayısına göre adet olarak sipariş verebilirsiniz.

Eşinizi, çocuğunuzu ya da tüm sevdiklerinizi mutlu etmek adına onların özel günlerinde hazırlayacağınız bir kutlama o kişinin kendisinin ne kadar özel olduğunu hissettirir. Kutlamalarda hazırlıklarda ilk olarak halledilmesi gereken iş ise pasta seçimi olmaktadır. Sayfamızda bulunan yüzlerce seçenek arasında yapacağınız kutlama için uygun pasta seçimini yaparak davetin en önemli parçasını halledebilirsiniz. Pastanın online olarak sipariş verilmesi yapacağınız hazırlıklar için size büyük avantaj sağlayacak. Kutlamalarda çekilen fotoğraf karesinde pastaya önem verilmektedir. İleride fotoğraflara bakıldığında bu kare unutulmaz güzel anlardan biri olarak kalacaktır.

Nişan pastası modelleri ya da diğer pasta modellerimiz sizler için özel olarak ve büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Tek katlı ya da çok katlı, şeker hamurlu ya da şeker hamursuz, meyveli ya da çikolatalı gibi farklı konseptler ile hazırlanan pastalarımızdan sipariş ederek sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Canlı
Destek