Beyaz Çiçek Nişan Pasta

: BE106
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beyaz her zaman saflıkla, çiçekler de güzellik ile özdeşleştirilmiştir. Bu nedenle, düğün ve nişan gibi organizasyonlara yönelik yapılan pastalarda beyaz çiçek figürü en çok kullanılan figürler arasında girmiştir. Siz de nişanınız için beyaz çiçek figürlü bir pasta isterseniz, Pastamburada olarak size istediğiniz forma en uygun formda pastayı temin edebiliriz. Tek yapmanız gereken, iki gün önceden siparişi vermek, pastanızda yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunu belirtmek ve sonrasında teslimat saatini beklemektir. Beyaz Çiçek Nişan Pastanız, teslimatın gerçekleşeceği sabah yapılır ve taptaze şekilde size teslim edilir.

 

Pastanızı seçerken, değiştirmek istediğiniz detayları belirtebileceğiniz gibi, pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. Böylece davetinizin kalabalığına uygun bir pastaya sahip olabilirsiniz.  Eğer pastanızın meyveli olmasını istiyorsanız, pastanızı teslim edildikten sonra yarım saat veya kırk beş dakika içerisinde tüketmelisiniz çünkü meyveler, pastanın şeklini bozmamak için dondurulmuş şekilde kullanılacaktır.  Pastanız elinize geçtiği anda, ödenen ücretin verilen hizmete göre son derece uygun olduğunu görebilirsiniz. Beyaz Çiçek Nişan Pasta ve diğer modellerimiz, İstanbul’un her iki yakasına da ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 

Beyaz Çiçek Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Çiçek Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek