Kırmızı Güllü Nişan Pastası

: BE023
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kırmızı, birçok kültürde aşkı temsil ettiğine inanılan bir renktir. Gül de aynı şekilde çoğu zaman aşkla bağdaştırılan bir çiçektir. Bu yüzden, nişan veya düğün gibi törenlerde gül figürü sık sık kullanılmaktadır. Eğer siz de Kırmızı Güllü Nişan Pastası istiyorsanız, pastamburada sizin için doğru adres olabilir. İstenilen lezzete ve görüntüye sahip Kırmızı Güllü Nişan Pastanız, sizin istediğiniz tarihte teslim edilecektir.

 

 

Kırmızı Güllü Nişan Pasta, İstanbul’un tüm ilçeleri ve semtlerine gönderilmektedir. Pastanızın kaç kişilik olacağını sipariş verirken belirtebilirsiniz. Böylece pastanın artması ya da yetmemesi gibi durumlar yaşamazsanız. İsteğiniz durumunda, pastanın modelinde belli değişiklikler yapılabilir. Tabi buna bağlı olarak pastanın renkleri ve içeriği de değişebilir.

 

Pastanız tazeliğini koruması için, teslim tarihi sabahında yapılır ve belirttiğiniz saatte teslim edilir. Kargo ücreti alınmaz. Pastanızı içeriğine bağlı olarak teslimat sonrasında kısa bir süre içinde tüketmeniz gerekebilir. Pasta modelleri ve içerikleri hakkında ayrıntılı bilgiler almak için Whatsapp kanalını veya iletişim telefon numarasını kullanabilirsiniz.

 

Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek