Sevgili Pastaları

Düğün, nişan, doğum gününde olduğu gibi sevgililer günü de insanlar için önemli bir gündür. Önemli günlerin vazgeçilmez parçası ise pastadır. Butik pasta modellerimiz arasında bulunan sevgili pasta modelleri görünümleri ile dikkat çeken ürünlerdir.

Çiçek pasta, flamingo pasta, kalp konsept pasta, sarı gül pasta, melek kanatlı pasta, çiçek buketi pasta, gül sepeti pasta, aşk pasta gibi yüzlerce pasta modelimiz bulunmaktadır. Sevdiğiniz kişi için yapacağınız kutlama için pasta seçeneklerimiz değerlendirerek kişinin kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

Sevgililer günü pastaları farklı konseptlerle hazırlanabilir. Resimli pastalar gibi modeller dikkat çekebilir ama karşınızdaki kişiye bağlı olarak kral pasta, çaydanlık pasta gibi esprili pasta modellerini de seçmek isteyebilirsiniz.

Tüm pasta modellerimizi online olarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş edilen pastalar İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında bulunan tüm ilçelere ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Bunun için yapmanız gereken seçmiş olduğunuz ürün için sipariş formunu doldurmak. Pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve saati ile adres bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Ürünün içeriği alanında doldurulması gerekmektedir. Son olarak sevdiğiniz kişiye vermek istediğiniz mesajı ürün yazısı alanından bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiler eşliğinde ürününüz günlük olarak yapılacak ve en taze hali ile size teslim edilecektir.

Pasta siparişi ve pata modelleri hakkında bilgi almak ya da seçtiğiniz pastanın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilir ve istediğiniz değişiklikleri bize bildirebilirsiniz. Verilen siparişin adresinize kadar ücretsiz teslim edilmesi size avantaj sağlayacaktır. Hem zamandan tasarruf edeceksiniz hem de uygun fiyatlar ile online pasta siparişi vererek kutlamanın en önemli sorununu halletmiş olacaksınız.

Görünümleri ile dikkat çeken pastaların taze ve lezzetli olması da önemlidir. Tadı kötü ve bayat olan pastanın misafirlere ikram edilmesi hoş bir durum değildir. Bu nedenle biz ürünlerimizi teslim edeceği gün hazırlamakta ve taze olarak teslim etmekteyiz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimizi kutlama yapacağınız güne uygun kategoriye göre incelemeniz mümkündür. Doğum günü pasta, yetişkin pasta, rakamlı pasta, sevgili pasta, çizgi film karakter pasta, yetişkin pasta, bebek pasta gibi kutlamalar için birbirinden farklı görünümlü ve lezzetli pasta seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Butik pasta modelleri yanında hazır pasta ve cupcake seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. Cupcakeler tek kişilik olarak sipariş verebileceğiniz ürünlerdir. Muhteşem lezzetleri ve görünüşleri ile davetlerin vazgeçilmez ikramlıkları olarak yer almaktadırlar. Her türlü organizasyon için sipariş edebilirsiniz. Adet olarak sipariş edilen cupcakelerde adresinize belirttiğiniz tarih ve saatte ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

Günümüzde davet ya da kutlamalarda pasta siparişi önemlidir. Bebeğin ilk dişinin çıkması ile diş buğdayı pastası, doğum günlerinde doğum günü pastası, düğün- nişan ve sözde birbirinden farklı pastalar kutlamalar için vazgeçilmezlerdir. Her kutlamaya uygun pasta seçim yapmak zor olabilir. Fakat Pastamburada sayfasında her özel gün için birbirinden farklı görünümlü, farklı lezzetler ile hazırlanan ürünler yer almaktadır. Meyveli, çikolatalı, frambuazlı, krokanlı, vanilyalı gibi farklı içeriklerden oluşan ürünlerimizi online sipariş vererek en taze hali ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz. 

 

 
 
Canlı
Destek