Big Boss Pasta

: BE338
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Big Boss Pasta üzerinde saat, araba, teşbih gibi figürlerin yer aldığı gördüklerinde hayran olan erkekler tarafından çok beğenilen bir modeldir. Gerçek gibi duran figürler pastanın tasarımının ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Görünümü kadar yenildiğinde tadının da ne kadar lezzetli olduğunu anlayacaksınız. Taze ve lezzetli pasta için online sipariş et seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

 

Pastalar kutlamalarda en önemli parçadır ve pastanın olmadığı bir kutlama düşünmek mümkün değildir. Pasta seçimi de önemlidir. Örneğin babanızın doğum gününde Big Boss Pasta sizin için güzel bir seçim olabilir. Gördüğünde babanız gerçekten çok sevinecek ve pastaya hayran olacaktır.

 

Tüm pasta siparişlerimiz teslimat gününde hazırlanmaktadır. Teslim edileceği gün hazırlanması pastanın hem taze hem de lezzetinin yerinde olması demektir. Misafirlerinize taze olarak rahatlıkla ikram edebilirsiniz.

 

Kişiye özel olarak hazırladığımız pasta için figürlerde ya da içeriğinde değişiklik yapma şansınız bulunuyor. İstekleriniz doğrultusunda tasarım tamamlanıyor. Gününde adresine kadar ücretsiz kargo ile teslim ediliyor. Pastamburada size kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Big Boss pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek