Big Boss Pasta

: BE338
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Big Boss Pasta üzerinde saat, araba, teşbih gibi figürlerin yer aldığı gördüklerinde hayran olan erkekler tarafından çok beğenilen bir modeldir. Gerçek gibi duran figürler pastanın tasarımının ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Görünümü kadar yenildiğinde tadının da ne kadar lezzetli olduğunu anlayacaksınız. Taze ve lezzetli pasta için online sipariş et seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

 

Pastalar kutlamalarda en önemli parçadır ve pastanın olmadığı bir kutlama düşünmek mümkün değildir. Pasta seçimi de önemlidir. Örneğin babanızın doğum gününde Big Boss Pasta sizin için güzel bir seçim olabilir. Gördüğünde babanız gerçekten çok sevinecek ve pastaya hayran olacaktır.

 

Tüm pasta siparişlerimiz teslimat gününde hazırlanmaktadır. Teslim edileceği gün hazırlanması pastanın hem taze hem de lezzetinin yerinde olması demektir. Misafirlerinize taze olarak rahatlıkla ikram edebilirsiniz.

 

Kişiye özel olarak hazırladığımız pasta için figürlerde ya da içeriğinde değişiklik yapma şansınız bulunuyor. İstekleriniz doğrultusunda tasarım tamamlanıyor. Gününde adresine kadar ücretsiz kargo ile teslim ediliyor. Pastamburada size kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Big Boss pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek