Flamingo Pasta

: BE209
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İki katlı hazırladığımız Flamingo Pasta modelimiz, üst katta yer alan ananas figürü ve alt katta bulunan sevimli ve zarif flamingo figürleriyle müşterilerimizin beğenisini kazanan bir modeldir.

 

Özellikle kız çocuklarının tercih ettiği modellerden birisi olan Flamingo Pasta, Butik Pasta kategorimizde yer alan pasta modellerimizden birisidir. Butik pasta modellerimizin tamamında olduğu gibi en az iki gün önceden sipariş etmelisiniz. Çünkü bu pasta modelleri hakkında WhatSapp üzerinden veya telefonla daha geniş bilgi alabilir ve pastanın tasarımında değişiklik yapılmasını isteyebilirsiniz. İki gün önce siparişini verdiğiniz pastanız sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlanır. Yapılan tasarıma uygun biçimde teslimat günü size özel şekilde hazırlanan pastanız, belirttiğiniz tarihte ve teslim saatinde ücretsiz kargoyla adresinize teslim edilir.

 

Tabi pastanızda değişiklik yapmak isteseniz de istemeseniz de ürün sayfasındaki sipariş formunu doldurmanız gerekecektir. Bu forma pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat adresi, tarihi ve saati, ürün içeriği tercihiniz ve pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz metin gibi konulardaki ayrıntıları girmelisiniz. İstekleriniz doğrultusunda kişiselleştirilen ve teslimat gününde yapılan pastanızı, istediğiniz gün ve saatte en taze şekliyle teslim alarak özel günlerinizi unutulmaz günler haline getirebilirsiniz!

 

Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek