Prenses Taç Pasta

: BE220
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Prenses Taç Pasta modeli hem çocukların hem de ebeveynlerin dikkatini çeken ve en çok tercih edilen pasta modellerimizden sadece bir tanesidir. Özellikle çocukların doğum günleri için unutulmaz bir sürpriz olmaktadır.

 

Kız çocuklarının doğum günlerini kutlamak isteyenler sitemizde bulunan sipariş formunu doldurup Prenses Taç Pasta modelini tercih edebilirler. Pasta modelimiz isteğe göre 15-20-25-30-35 kişilik olarak istenilen boyutlarda üretilmektedir. Sipariş formuna teslimat adresini, teslimat tarih ve saatini, ürünün içeriğini belirtmelisiniz. Ürünün içeriğinde (çikolatalı, muzlu, vanilyalı gibi) değişiklik yapmak isterseniz whatsapp üzerinden ya da iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz değişikliği belirterek pasta modelimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Prenses Taç Pasta modelimiz ya da diğer tüm pasta modellerimiz teslimat gününde hazırlanmaktadır. Böylece en taze şekli ile misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Ürünlerimiz ücretsiz kargo ile teslimat gün ve saatinde istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

 

Sizlerde özel günlerini unutulmaz bir gün olarak hatırlanmasını istiyorsanız sitemizde bulunan yüzlerce pasta modellerimizi inceleyebilir ve kutlayacağınız gün için en uygun pasta siparişini verebilirsiniz.

 

Prenses Taç Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Taç Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek