Simsek Mekkuin Pasta

: BE119
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şimşek mekkuin özellikle erkek çocuklarının çok severek izlediği bir çizgi filmdir. Bizler de bu güzel çizgi film karakterlerini pastalarımıza yansıtarak çocukların doğum günlerinde daha mutlu olmasını sağlıyoruz. Çok sevilen Şimşek Mekkuin pastalarımızı çocuklarınızın doğum günlerinde satın alarak onlara sürpriz yapabilirsiniz. Özenle hazırladığımız şimşek mekkuin pastalarımızı 20, 30, 40 ve daha fazla kişilik olarak sipariş verebilirsiniz. Şimşek Mekkuin pastalarımız görselliği ve tadı ile sizlerin beğenisini toplamaktadır. Bu harika şimşek mekkuin pastamız rengarenk hazırlanarak çocuklarınızın en güzel ve en anlamlı günlerini unutulmaz kılmaktadır.

 

Sevgili aileler bu güzel ve nefis tada sahip olan mekkuin pastamızdan sipariş ederek değerli çocuklarınızın mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Öyleyse ne duruyorsunuz? Size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Alt kısımda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ya da sitemizde yer alan sipariş formunu doldurarak pasta siparişi verebilirsiniz. Bizler de size en iyi hizmeti sunmak için İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakasına ücretsiz kargo ile her an hizmetinizdeyiz.  

 

Şimşek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şimşek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek