Tavşan Pasta

: BE275
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Üzerinde birbirinden sevimli tavşan figürleri ile Tavşan Pasta çocuklarınızın kalbini çalacaktır. Ayrıca pasta figürlerinin içerisinde sevimli bebekler ve ev eşyaları da bulunmaktadır. Kişiye özel olarak üretilen butik pastamızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun hayran kalacağı bir pastayı ona hediye edebilirsiniz. Bu kadar sevimli bir pastanın en çok tercih edilen çocuk butik pastalarımızın içerisinde yer alması da şaşkınlık yaratmayacaktır. Her bir noktasında farklı bir ayrıntı bulunan pasta çocuğunuzun ilgisini bir hayli çekecektir. 

 

Teslimat gününde steril bir ortamda en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Tavşan Pasta istediğiniz saatte ve istediğiniz yere teslim edilmektedir. Üstelik İstanbul içerisinde ki bütün teslimatlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

 

Çocuğunuzun özel günlerini unutulmaz kılacak butik pasta ile çocuğunuza hoş bir anı bırakabilirsiniz. Üstelik pastanızın kişi sayısını da siz belirleyebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde çocuğunuza hazırlayacağınız parti için kişi sınırlaması yapmak zorunda kalmaz ve çocuğunuzun bütün arkadaşlarını özel gününe davet edebilirsiniz. 

 

Pastanın diğer bir özelliği ise birbirinden farklı zevklere hitap edecek içeriklerinin bulunmasıdır. Bu içeriklerin içerisinden çocuğunuzun en sevdiği tadı tercih ederek çocuğunuzun hem gözüne hem de damak zevkine hitap edebilirsiniz.

 

Tavşan Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Tavşan Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek