Yılbaşı Pastaları

Özel günlerde ve davetlerde pasta seçimi oldukça önemlidir. Eski yılı uğurlamak yeni yılı karşılamak adına yılbaşlarında özel kutlamalar yapılmaktadır. Yeni yılı kutlamak için düzenlenen partilerin pastası da özel olmaktadır. Butik pasta modellerimiz arasında bulunan yılbaşı pastası modellerimizi sayfamızda inceleyerek online sipariş verebilirsiniz.

Yeni yıla yılbaşı pastalarıyla kutlamak geceyi daha anlamlı kılmaktadır. Görselliği ve lezzeti ile sitemizde farklı konseptlerde yılbaşı pasta modellerimiz bulunmaktadır. Pasta siparişi için sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, pastanın içeriği, teslim tarih ve saati ile adres bilgilerinin girilmesi yeterli olacaktır. İsterseniz ürün yazısı alanına pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı da belirtebilirsiniz.

Pastanın içeriği hakkında bilgi almak ya da içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır. Siparişler formda belirtilen gün ve saatte ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz.

Yılbaşı insanlar için önemli bir gün olup ailelerin ya da arkadaş gruplarının bir araya gelerek güzel vakit geçirmek için toplanılan ve yeni bir yıla sevdikleri ile birlikte girmek isteyenlerin yapmış oldukları bir kutlamadır. Bu özel geceyi sevdikleri ile birlikte geçirmek isteyenler için yılbaşı pastasının da yeri büyüktür. Pasta tariflerinden yılbaşı pasta tarifi ile size özel pasta modelleri hazırlamaktayız.

Pastaların hazırlanması için kullanılan un, şeker, kabartma tozu, yumurta, şeker hamuru gibi kullanılan malzemeler işin uzmanları tarafından titizlikle hazırlanmakta olup pastanın önceden ısıtılmış fırınlarda pişirilmektedir. Ayrıca tüm pasta siparişleri hangi model olursa olsun taze ve lezzetli olması için siparişin teslim edileceği gün tasarlanarak hazırlanmaktadır.

Butik pasta modellerimiz sadece yılbaşı pasta ile sınırlı değildir. Tüm özel gün ve kutlamalarınız için uygun yüzlerce pasta modellerimiz sitede yer almaktadır. Doğum günü pasta, düğün-nişan pasta, erkek çocuk pasta, kız çocuk pasta, taraftar pasta, sevgili pasta gibi daha birçok seçeneği Pastamburada olarak sizlere sunmaktayız.

Sunumluk olarak Cupcake ve kurabiye seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. Cupcakeler kişi sayısına göre sipariş edilebilmektedir. Renkli görünüşleri ve lezzetleri ile her yaş kesimi tarafından beğenilen ürünler yaş pastanın yanında kutlamalarda ikramlık olarak sunulmaktadır.

Bildiğiniz gibi yaş pasta artık tüm kutlama ya da davetlerde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Pastaneler arasında dolaşmak ve istenilen konsepte uygun pasta modeli aramak yerine evinizde oturduğunuz yerden online olarak pasta sipariş etmek size hem zamandan hem de maddi açıdan avantajlar sağlamaktadır. Üstelik pastanın nasıl göründüğün görerek seçim yapmak daha kolay olacaktır. Sayfamızda yer alan pasta modelleri kategorilere göre ayrılmış olduğu için özel gün kutlamasına uygun özel tasarım pasta siparişi vermeniz kolay olacaktır. Özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde online pasta siparişi sizlere kolaylıklar sunmaktadır.

Pastaların görüntülerinin yanında taze ve lezzetli olmaları da önemlidir. Misafirlere gönül rahatlığı ile pasta ikram etmek isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Ürünler sipariş günü hazırlandığı için taze olmakta ve lezzetleri ile deyim yerinde ise insanların damağında tadı kalmaktadır.

Özel günlerin en önemli parçası olan pastaların tadının kötü ya da bozuk olması ve böyle bir pastanın misafirlere ikram edilmesi hoş olmayacağından güvenilir site olarak yıllardır bu işi yapan Pastamburada sitemizden rahatlıkla online pasta siparişi verebilirsiniz. Sitemizde yüzlerce pasta modelimiz bulunmaktadır. Özel gün kutlamaların pastaları da özel olmalıdır.

Çocuklarını doğum günlerinde mutlu etmek, sevgililer gününü unutulmaz kılmak, düğün- nişan törenlerinizi güzel bir anı olarak saklamak isterseniz kutlamalarda pastanız da özel olmalıdır ki kişiler özel olduklarını hissetsinler.

Canlı
Destek