Yeni Yıl Konsept Pasta

: BE309
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yeni Yıl Konsept Pasta modeli ile yeni yıla esprili ve eğlenceli bir şekilde gireceksiniz. En az 15 kişilik olarak hazırlanan iki katlı, baca deliğine düşen Noel Babadan esinlenen, yılbaşlarının vazgeçilmez rengi kırmızı ve kar beyazı ile süslenen bir model olup kutlamalarınıza renk ve espri katacaktır.

 

Noel Baba bacadan girermiş ama ya göbeği girmezse, esprisiyle hazırlanan pastanız sayesinde kutlamanızda gülücükler havada uçuşacak ve seçiminiz nedeniyle övgülere tutulacaksınız. Yeni Yıl Konsept Pasta sayesinde unutulmaz bir gece geçirecek ve tüm yılınızı mutlulukla geçireceksiniz. 

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim ediyoruz. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Yeni Yıl Konsept Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih ediniz. 

 

Yeni Yıl Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yeni Yıl Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek