Yılbaşı Konseptli Pasta

: BE313
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kış aylarının şirin çocuklu eğlencelerinde kullanabileceğiniz bir Yılbaşı Konseptli Pasta ile hizmetinizdeyiz. Yeni yıl konseptinde hazırlanmakla birlikte tüm özel günlerinizde ve doğum günlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir pasta modelidir. 

 

Üstü hafif kar tutmuş, beyaz benekli kırmızı bir şapka üstüne oturtulan sevimli ve Noel Baba şapkalı bir ayıcığın eline tutturulan bir şekerle pasta tamamlanmıştır. Pastanın en büyük özelliği kırmızı ve beyaz renklerin göz alıcılığıdır. Bu durum özellikle çocukların ve hanımefendilerin dikkatini cezbetmektedir. Yılbaşı Konseptli Pasta sevgilinize yapacağınız küçük sürprizlerde renkleri, şirinliği ve göz alıcılığı sayesinde en büyük destekçiniz olacaktır.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim ediyoruz. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Yılbaşı Konseptli Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih ediniz. 

 

 

Yılbaşı Konseptli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yılbaşı Konseptli pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek