Bebek Pastaları

Bebek pastası daha bebek dünya ya gelmesine bir ay kala baby shower kutlamaları ile çok fazla talep gören butik pasta modellerinin başında gelmektedir. Bu kutlamalarda sunulan ikramlıklar yanında en önemlisi baby shower pasta olmaktadır. Özel olarak hazırlanan pasta modeli bebeğin cinsiyetine uygun konseptler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Özel tasarım pastalar hayatınızdaki en değerli varlığınız için hazırlanan pasta çeşitleri olarak adlandırılabilir. Doğum günü pastaları, özel pasta tasarımları arasında çizgi film karakter pastaları, rakamlı pastalar, erkek ve kız çocuk özel pastaları gibi seçenekler de bulunmaktadır.

Bebek pasta modelleri görüntüleri ile en çok dikkat çeken ürünlerdir. Butik pasta modelleri arasında bulunan pastalar 10-15-20-25-30-35-40-45 kişilik olarak hazırlanmaktadır. Online sipariş vermek isteyenler sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağını bildirmelidir.

Barbie pasta, Ay kız pasta, 1 yaş pasta, pony pasta, kalp pasta, ayıcık pasta, taş devri pasta, prens pasta, gökkuşağı pasta gibi daha birçok pasta modelimiz sitede yer almaktadır. Bebeğinizin doğum günü için istediğiniz pasta modelini pastane pastane gezmeden kolaylıkla online olarak sipariş verebilirsiniz.

Kişi sayısına göre hazırlanan pasta için ürünün içeriği ile ilgili değişiklikler yapma imkanınız da bulunmaktadır. Ürünün içeriği hakkında bilgi almak ya da pasta hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Doğum günü pastası ve diğer farklı konseptlerdeki özel günleri kutlamak için hazırladığımız özel tasarım butik pastalarını tercih edebilirsiniz.

Bebeğiniz sizin için özeldir ve bebek için yapılacak kutlamalar da özel olmalıdır. Bebek pastaları kutlanacak özel günlere göre özel olarak tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Sizin yapmanız gereken sayfamızda bulunan seçenekler arasından seçim yaparak sipariş formunu doldurmak.

Gerisi bizim işimiz. En taze ve lezzetli hali ile siparişlerinizi gününde ve saatinde size ücretsiz kargo ile adresinize teslim etmekteyiz. Bu nedenle sipariş formunu dikkatli doldurmalı ürünün içeriği, teslim tarihi ve adresi doğru olarak girmelisiniz. Vermek istediğiniz mesaj var ise ürün yazısı alanına yazdırmak istediğiniz notu belirtebilirsiniz.

Tüm pasta modellerimiz taze ve lezzetli olsun diye size teslim edileceği gün hazırlanmaktadır. En uygun fiyatlar, güzel görünümleri ve lezzetleri ile pastalarımız en taze şekli ile sizlere teslim edilmektedir.

Bebek pasta siparişi yanında diğer butik pasta modellerimizi de sayfamızdan inceleyerek davet ve organizasyonlara uygun pasta modelini tercih edebilirsiniz. Diş buğdayı pasta, sevgili pasta, kız çocuk pasta, erkek çocuk pasta, taraftar pasta, sevgili pasta, yetişkin pasta, genç nesil pasta, rakamlı pasta, çizgi film karakterli pasta, doğum günü pasta, yılbaşı pasta ana başlıkları altında birbirinden farklı görünümleri ile dikkat çeken özel tasarım pasta seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Beğendiğiniz butik pasta modelleri hakkında bilgi almak için ürün sayfalarında yer alan seçeneği kullanarak WhatsApp üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pasta siparişi hangi davet olursa olsun her davet için en önemli parçadır. Doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde, yılbaşı kutlamalarında, sevgililer gününde, düğün ve nişan törenlerinde yaş pasta olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

İnternet üzerinden online pasta siparişi vermek gibi bir kolaylık var iken gezerek pasta siparişi vermeye gerek yoktur. Artık her alanda olduğu gibi pasta siparişleri de online olarak verilebilmektedir. Uzun zamandır Pastamburada olarak size bu hizmeti vermekteyiz.

Tüm ürünlerimiz taze ve lezzetli olarak teslimat gününde hazırlandığı için müşterilerimiz bu durumdan oldukça memnun. Misafirler ikram edilen pastanın lezzetli ve taze olması davet ve kutlamalar için önemlidir.

Hiç kimse tadı kötü ve bozuk pastaları misafirlerine ikram etmek istemez. İstanbul gibi metropol bir şehirde pasta siparişinin online olarak verilmesi ve kargo ile istenilen adrese teslim edilmesi büyük avantaj olmaktadır. Böylelikle kutlamanın en önemli parçası da kısa sürede sorunsuz olarak halledilmiş olur. 

Canlı
Destek