• 0

Doğum Günü Pastaları

Özel günlerin ve tebrikların olmazsa olmazı doğum günü pastası amacıyla sonsuz tür ve seçenekte mamüller tasarlıyoruz. En tanınan butik pasta markalarından biri olmanın haklı gururuyla tasarladığımız, her biri resmen sanat eseri kalitesinde doğum günü pastaları unutamayacağınız lezzetlerden oluşuyor. Çocuğunuzun ilk doğum günü heyecanını sizinle paylaşmak amacıyla yarattığımız, birbirinden mükemmel 1 yaş pastaları ve resimli pasta seçeneklerimiz sizi bekliyor.

Doğum günü pastası türlerimizi, hem çocuklar hem de yetişkinler amacıyla değişik ve şık model seçenekleriyle sunuyoruz. Çocukların hayal dünyalarını zenginleştiren çizgi film ve masal kahramanları, sevimli figürler, doğum günü pastalarımızın dekoratif süslemelerini oluşturuyor. Türkiye'nin en lezzetli pastalarını, hem görsel hem de lezzet olarak kusursuz özelliklerle tasarlıyoruz, en sıhhatli malzemelerle üretiyoruz.

Süper kahramanlar, çizgi film karakterleri ve erkek çocuklarının hoşlanacağı figürlerle tasarladığımız erkek çocuk pastaları, sıhhatli ve lezzetli tebrik pastası seçeneklerini oluşturuyor. Çocuğunuzun seveceği ve hayranlık duyduğu karakterlerden ilham alan pastaları, doğum günü, özel partiler ve bütün tebriklar amacıyla kusursuz alternatiflerle sunuyoruz.

Pasta siparişlerinizi iki gün önceden oluşturduğunuz takdirde, saatinde ve kusursuz bir teslimat gerçekleştirebiliriz. Henüz sadece İstanbul semtlerine teslimatımız bulunuyor. Ödemelerinizi çevrimiçi satış kanalları üzerinden kredi kartıyla ya da banka havalesi ödeme yöntemlerini tercih ederek güvenilir bir biçimde yapabilirsiniz.

Siz de sevdikleriniz ve kendinizi mutlu etmek amacıyla birbirinden şık ve leziz pastalarından hemen şimdi sipariş verebilir, unutulmaz anılarınıza dahil edebilirsiniz.