Yılbaşı Konseptli Pasta

: BE308
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yılbaşı akşamını Yılbaşı Konseptli Pasta olarak hazırlanan ve sevimli penguen figürünü misafir eden bir pasta ile kutlamak oldukça şaşırtıcı ve eğlenceli olacaktır.. Sevimli figürlerle hazırlanan pastanız sayesinde sevdiklerinizi şaşırtacak geceye renk katacaksınız.

 

Yılbaşı günü harici özel günlerde ve doğum günlerinde de bu pastayı tercih etmek isteyeceksiniz. Görünümü ve çekiciliği sizi cezbedecek damak zevkinize hitap ettiğini fark edeceksiniz. Yılbaşı Konseptli Pasta sayesinde kutlamalarınız eğlenceye dönüşecek, unutulmaz geceler yaşayacaksınız. Şaşırtmak için daha ne bekliyorsunuz? Hemen sipariş edebilirisiniz.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim ediyoruz. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Yılbaşı Konseptli Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih ediniz. 

 

Yılbaşı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yılbaşı Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek