Yılbaşı Konseptli Pasta

: BE311
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 5 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 Kalabalık yılbaşı gecelerini eğlenceli hale getirmek ve herkesi mutlu etmek Yılbaşı Konseptli Pasta ile mümkün hale geliyor. Noel Baba konseptiyle tasarlanan pasta iki katlı olup çocuklara yönelik oyuncaklar ve hediye paketi figürleriyle renklendirilmiştir. Lolipop gökkuşağı şekerleriyle bezenerek görsel şölen arttırılmıştır. 

 

Çocuklara ve büyüklere sunulan görsel şölen eğlencenin doruklara ulaşmasını sağlayacak ve yeni yıla muhteşem tadıyla gireceksiniz. Mutluluk duvarlarını aşmak ve eğlenceyi katlamak istiyorsanız Yılbaşı Konseptli Pasta isteklerinizi karşılamaya geliyor. Onu görmek ve yemek isteyeceksiniz, acele edin ve siparişinizi verin!

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim ediyoruz. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Yılbaşı Konseptli Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih ediniz. 

 

Yılbaşı Konseptli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yılbaşı Konseptli pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek