Taç Pasta

: BE249
275,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
275 TL
15
375 TL
20
450 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Prenses olarak gördüğümüz kız çocuklarımıza Taç Pasta konseptli bir doğum günü hazırlamanız onları mutlu edecektir. Kız çocukları kendilerini hep prenses olarak görürler. Tacının onun en güzel gününde olmasından başka güzel bir şey yoktur.

 

Pastanızın içeriği hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki telefon numaralarımızdan bilgi alabilir, detaylı konuşabilirsiniz. 

 

Taç Pasta siparişi vermek için sitemizde yer alan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu formda yer alan bilgiler siparişinizin içeriği, pastanın kaç kişilik olacağı, il ve adres, teslim edileceği gün ve saat, teslim edilecek kişidir. Siparişinizi birkaç gün önceden vermeniz gereklidir. Pastamız sizlere teslim edildiği gün taze ve tam lezzeti ile hazırlanır. Bu sebeple teslim edileceği gün pasta ile ilgili bir değişiklik yapmanız mümkün olmayacaktır.  Özenle hazırladığımız pastalar sizlere ücretsiz kargo hizmeti ile gönderilmektedir. 

 

Siz değerli müşterilerimizin özel günlerinde yanında olmak ve her türlü hizmeti sizlere sunuyor olmak bizler için mutluluk sebebidir. Sizler de dostlarınıza rahatlıkla sitemizi tavsiye edebilir bu mutluluğumuzun çoğalmasına ortak olabilirsiniz. Özel günlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Taç Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Taç Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek