Prenses Taç Pasta

: BE004
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Prenses Pasta modelimiz; ailenin prenseslerinin doğum günlerinde tercih edilebilecek en doğru pasta modellerimizden bir tanesidir. Genellikle küçük kız çocuklarının doğum günleri için tercih edilen Prenses Pasta modelimiz; pasta üzerine yerleştirilen prenses figürü, büyük bir taç ve küçük süslemeler ile hazırlanmaktadır. Gönlünün prensesinin en özel gününü daha anlamlı ve daha güzel kılmak isteyen kişiler hiç şüphe duymadan bu pasta modelimizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirler.

 

Prenses pasta modelimiz üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız bizlere whatsapp üzerinden, sipariş bilgi formu aracılığı ile ya da alt kısımda bulunan iletişim numaramız ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Prenses Pasta modelimiz isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilen bir pasta modelimizdir. 15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik olmak üzere farklı boyutlarda Prenses Pasta siparişi verebilirsiniz. Sipariş formunda vereceğiniz teslimat adresi, teslimat saati ve teslimat tarihi gibi bilgiler sayesinde ücretsiz kargo hizmetiyle beraber siparişlerinizi sizlere ulaştırıyoruz. Prens ve prenseslerinizin doğum günlerini bizim pastalarımızla kutlamayı tercih ediniz!

 

Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek