Prenses Pasta

: BE043
1.200,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Prenses pastamız tasarımı ile adeta küçük çocukların kalbinde taht kurmaktadır. Son derece sevimli ve bir o kadar da dikkat çekici olan Prenses Pasta modelimiz özellikle küçük kız çocuklarının doğum günü için sık sık tercih edilmektedir. Eğer sizler de kardeşinizi, çocuklarınızı ya da sevdiklerinizi en özel ve en önemli gününde daha fazla mutlu etmek istiyorsanız; hiç düşünmeden Prenses Pasta modelimizden sipariş verebilirsiniz.

 

Prenses Pastamız isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilme seçeneği bulunan bir modelimizdir. Sitemizde yer alan sipariş formunda ürün içeriği kısmında yer alan; fıstık çikolata, kestane çikolata, muz krokan, fıstıklı, mevsim meyveli, muz fıstıklı ya da frambuazlı seçeneklerinden bir tanesini seçebilirsiniz.

 

Sipariş formunu doldurarak hızlı ve kolay bir şekilde pastalarımızdan sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu Yakası olması fark etmeksizin tüm ilçelerine ücretsiz kargo imkânımız da bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak ve enfes lezzetlerin adresinize teslim edilmesini beklemek. Afiyet olsun!

 

Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek