Siyah Unicorn Pasta

: BE280
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Unicorn özellikle kız çocuklarının oldukça sevdiği mitolojik bir at ve kız çocuklarında bu atın birçok ürünü bulunmaktadır. Eğer ki sizin çocuğunuz da bir Unicorn hayranıysa ve doğum günü yaklaşıyorsa ona Siyah Unicorn pasta alarak onu bir hayli memnun edebilirsiniz. Bu pastayı İstanbul'un hangi yakasında olursanız olun ücretsiz bir şekilde kargo imkanıyla teslim etmekteyiz. Böylece güzel bir doğum günü pastasına İstanbul'un her yerinde sahip olabilirsiniz.

 

Sipariş formunda doğum günü etkinliğinin büyüklüğüne bağlı olarak Siyah Unicorn pasta siparişinin kaç kişilik olduğunu seçebilirsiniz. Kalabalık etkinlikler için 15 kişiden başlayıp 50 kişiye kadar pasta seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken şey adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmek olacaktır ve böylece pasta elinize kargo ücreti olmadan teslim edilecektir. Ürünlerin taze bir şekilde sizlere ulaşması için 2-3 gün öncesinden sipariş vermeniz daha iyi olacaktır. Siparişi verirken hangi gün ve saatte tercih ettiğinizi de belirtebilirsiniz. Sipariş formunda pastayı hangi içerikle istediğinizi de seçebilir, ürün notu da oluşturabilirsiniz.

 

Siyah Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Siyah Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek