Kız Kıza Eğlence Pasta

: BE322
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9500 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modelleri son zamanlarda çok ilgi çeker hale gelmiştir. Butik pastalar sayesinde pastaneleri dolaşmak zorunda kalmadan, gerçekten benzeri olmayan, özel pastalar sipariş edebilir ve kutlamalarınızın uzun yıllar akıldan çıkmayacak hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Birçok farklı butik pasta modeli mevcuttur. Bu butik pasta modelleri arasında öne çıkanlardan biriyse Kız Kıza Eğlence temalı pastadır.  Üstünde birçok figürün yer aldığı bu pasta ile, arkadaşınıza ya da doğum gününü kutlayacağınız kızınıza unutulmaz bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

 

İstemeniz halinde kız kıza eğlence temalı pastanın içeriğinde veya figürlerinde değişiklik de yapılabilir. Pasta siparişi verirken isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Çikolatalı, krokanlı, fıstıklı ve daha birçok pasta çeşidi mevcuttur. Online sipariş formunu doldururken pastanın kaç kişilik olacağını da belirtebilirsiniz.

 

İstediğiniz saatte, istediğiniz adrese pastanız taze bir şekilde teslim edilecektir. Butik pastalarda, pasta siparişinizi iki gün önceden vermeniz gerekmektedir. Pastanız teslimat sabahı hazırlanır ve en taze haliyle adresinizi gönderilir. İstanbul’un hem Avrupa hem Asya ilçelerine ücretsiz kargo imkanı mevcuttur.

 

Kız Kıza Eğlence Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kız Kıza Eğlence Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek