Gelin Damat Pasta

: BE179
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Günümüzde düğün konseptlerinin vazgeçilmezi hiç şüphesiz gelin damat pastalarıdır. Evlenecek çiftlerin mutlaka düğünlerinde ilk sırada tercih ettikleri ve önem verdikleri gelin damat pastaları sitemiz üzerinde farklı modelleri ile sizlere sunulmaktadır. Gelin damat pastalarımızı çiftleri mutlu edecek bir şekilde özenle hazırlamaktayız.

 

Gelin damat pastalarımız görüntüsü ve tadı ile siz değerli müşterilerimizden her zaman olumlu yorumlar almaktadır. Gelin damat pastalarımızı istediğiniz kişi sayısına göre hazırlayıp belirlediğiniz gün ve saatlerde sizlere ulaştırmaktayız. Gelin damat konseptli pastalarımızdan sipariş etmek için sizlerin tek yapması gereken sitemizi ziyaret ederek sipariş bilgi formunu doldurmaktır. Ayrıca alt kısımda yer alan iletişim bilgilerimizden de telefon aracılığı ile kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Gelin damat pasta siparişleriniz sizlere sağladığımız ücretsiz kargo imkânımız ile İstanbul’un her yerine kolayca ulaştırılmaktadır. Gelin damat pasta modellerimiz muhteşem görüntüsü ve lezzetli tadıyla herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için her zaman son derece önemlidir. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere şimdiden çok teşekkür ederiz. 

 

Gelin Damat Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gelin Damat KonseptliDoğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek