Şampanya Pasta

: BE259
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
1750 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2350 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şampanya pasta tasarımlı konsept pastalarımız ile artık özel günleriniz daha keyifli ve gösterişli. Şampanya konseptli pastalar daha çok kutlama amaçlı düzenlenen toplantılarda, ortamlarda daha çok tercih edilmektedir. Bir arkadaşınız işe mi girdi, evlenme kararı mı aldı ya da bir okul mu kazandı? O zaman şampanya pasta tam size göre. Seçeceğiniz bu pasta tercihi ile değer verdiğiniz insanların mutlu olduklarını görmeniz çok kolay olacaktır. Böyle tasarım harikası bir pasta karşısında mutlu olmayacak bir insan neredeyse yoktur. 

 

Şampanya pasta siparişiniz için sipariş formu doldurmanız gerekmektedir. Herhangi bir mağduriyetle karşılaşılmaması adına tüm bilgiler tam, doğru bir şekilde belirtilmelidir. Pastalarımız uzman, tecrübeli aşçılarımız tarafından taze ve lezzetli bir şekilde aynı gün içerisinde hazırlanmaktadır. Sipariş vereceğiniz pastanın içeriğine müdahale etmeniz, özel isteklerinizi belirtmeniz mümkündür. Pastalarımızda kullanılan tüm meyve ve diğer malzemeler taze olmakla birlikte son derece de lezzetlidir. Sipariş formuna; pasta üzerinde yazılacak yazı, kaç kişilik olması gerektiği, adres bilgileri eklenmelidir. Teslimatlarımız İstanbul'un her bölgesine ücretsizdir. 

 

Şampanya Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şampanya Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek