Eyfel Pasta

: BE185
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
450 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
725 TL
40
800 TL
45
875 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özel günlerinize daha fazla anlam katacak olan harika bir pasta modeli olan Eyfel pastamız küçükten büyüğe herkesin doğum günü için tercih edilebilecek son derece hoş bir pastadır. Özellikle modaya, Paris’e ve Fransa’ya ilgi duyan kadınların doğum günleri için sık sık tercih edilen Eyfel pasta modelimiz genellikle iki katlı olarak tasarlanmaktadır. Üzerinde Eyfel figürü bulunan pasta modelimizde ayrıca moda ikonu bir kadın figürü ve moda ile ilgili birkaç küçük ayrıntı da bulunmaktadır.

 

Butik pasta seçeneklerimiz arasında yer alan ve hemen hemen herkes tarafından çok fazla ilgi gören Eyfel pasta modelimiz isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 15, 20, 25, 30, 35,40 ya da 45 kişilik olarak üretilme seçeneği bulunan pastalarımızdan sizler de sipariş vermek istiyorsanız sitemizde bulunan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Eyfel pasta sipariş ederken sipariş formumuzda yer alan ürün içeriği kısmından pastanızın içeriğinin nasıl olacağına kolayca karar verebilirsiniz. Eyfel pasta modelimizde en çok tercih edilen seçenekler ise fıstık çikolata, muz krokan ve fıstıklıdır. 

 

Eyfel Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.Eyfel Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek