Aşk Pasta

: BE077
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 Sevgilinizin, nişanlınızın ya da eşinizin sevgililer gününü, doğum gününü kutlamak istiyor ve ona özel bir gün yaşatmayı planlıyorsanız doğru adrestesiniz. Yapacağınız Aşk Pasta seçimi ile bu kutlamayı daha güzel hale getirebilirsiniz. Pastamburada.com olarak üretimini yaptığımız pastalarla size ve sevdiklerinize daha özel bir gün yaşatma fırsatı tanımaya çalışıyoruz. Aşk Pasta da, bu konsepte uygun olan pastalardan biri olarak görünmektedir. 

 

Üzerinde aşk yazan ve isteğe göre ok görünümünde kalpler vb. dekorlar yerleştirilebilen pastamız, sevgililer tarafından tercih edilmekte ve çok beğenilmektedir. Sevdiklerinizi mutlu edecek bu pastayı, özel kutlamalar için kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kutlamanızı daha güzel hale getireceğinden emin olabilirsiniz.

 

Pasta, sipariş ettiğiniz yere, sipariş saatinde gelecek ve taze olacaktır. Böylece, sadece görüntü olarak değil lezzet olarak da güzel bir pastayı sunmuş olacaksınız. Teslimat, İstanbul’un Anadolu veya Avrupa’daki tüm ilçelerine ücretsiz olarak yapılmaktadır. Size de bu güzel pastayı yiyip tadını çıkartmak kalır. Eğer özel günlerinizi daha güzel olsun istiyorsanız, pasta seçimi konusunda Pastam Burada adresinden şaşmayın!

 

Ask Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ask Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek