Kalp Konsept Pasta

: BE028
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocukların ya da yetişkinlerin doğum günlerinde tercih edebileceğiniz butik pasta modellerimizden birisi Kalp Konsept Pastadır. Sevimli görünümüyle beğeni kazanan bu modelimizde birçok kalp figürü yer almaktadır. Bu görünüşüyle beğeni kazanan Kalp Konsept Pasta, aynı zamanda son derece lezzetlidir.

 

Pastamburada tarafından üretilen tüm pastalar gibi usta pastacılar tarafından yapılır. İmalatında insan sağlığına zararı olmayan malzemeler seçilir. Eğer siz de güzel bir pasta ile arkadaşlarınıza, ailenize ya da çocuğunuza sürpriz yapmak istiyorsanız, Kalp Konsept Pasta modelini tercih edebilirsiniz.

 

Pastamburada tarafından imal edilen Kalp Konsept Pasta ve diğer butik pasta modellerinde değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz. Pasta, sizin talep ettiğiniz şekilde elinize geçecektir. Kalp Konsept Pasta siparişi diğer butik pasta türleri gibi en az iki gün önceden verilmelidir.  İki gün önceden sipariş bize ulaşacak, teslimatın gerçekleşeceği günün sabahı da pasta yapılacaktır. Böylece pasta elinize taze olarak geçer. İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo ile ulaştırdığımız pastaları afiyetle yemek dışında bir işiniz kalmaz!

 

Kalp Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kalp Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek