Minions Pasta

: BE017
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Film ve çizgi film severler için doğum günlerinde en önemli ve en anlamlı hediye kesinlikle Minions Pasta gibi temalı doğum günü pastası olacaktır. Minions pasta modelimiz butik pasta modellerimiz arasından en fazla tercih edilen tasarımlarımızdan bir tanesidir. Çocuklar başta olmak üzere yetişkin insanlar için yapılan doğum günlerinde de kullanılan Minions Pasta modelimiz en özel günlerinizin daha unutulmaz olmasını sağlayacaktır.

 

Minions pasta modelimiz sizlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda değişiklikler yapılmaya müsait olan bir pasta modelidir. Sipariş formunda yer alan ürün içeriği kısmından fıstık çikolata, kestane çikolata, krokan çikolata, muz çikolata, frambuazlı, fıstıklı ya da muz krokanlı gibi farklı seçenekler tercih edebilirsiniz.

 

Yine sipariş bilgi formunda yer alan teslim tarihi, teslim saati ve teslim adresi gibi bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdiğinizde; ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanarak istediğiniz gün siparişinize kavuşabilirsiniz. Pasta modelleri ya da herhangi bir sorununuz için alt kısımda yer alan iletişim telefon numarasından bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Minions Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Minions Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek